Jak sobie poradzić ze strachem przed snem?

JAK MOGE SOBIE PORADZIS ZE STRACHEM PRZED SNEM I KOSZMARAMI CHODŻ NIE MYSLE O NICH ALE BOJE SIE ZE SIE SPRAWDZA

Witam,
w takiej sytuacji najlepiej jest podjąć psychoterapię, rożne mogą być powody pojawiania się tych koszmarów i Pani obaw. Warto te powody poznać, tylko wtedy można im przeciwdziałać. Pomocy można szukać w Poradniach Zdrowia Psychicznego, które oferują rożne formy terapii i są często refundowane z NFZ. Pozdrawiam

Pytanie skąd ten lęk wynika? I czy ma Pani jakieś inne objawy? Czego dotyczą koszmary senne?
Mając tylko tyle informacji (ile Pani napisała) zachęcałabym do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się temu, co się dzieje i jak można temu zaradzić.