Jak sobie poradzić ze stresem?

Witam. Mam pytanie. Jak sobie poradzić ze stresem? jestem osobą bardzo wrażliwą i wszystkim sie denerwuje. pozdrawiam.

Dzień dobry!

Umiarkowany stres jest naturalnym elementem życia i będzie towarzyszył każdemu z nas - nie ma od tego ucieczki. Cechą indywidualną - a czasami objawem zaburzeń - jest jednak sposób, nasilenie i mechanizmy reagowania na sytuacje stresujące.
Proszę zgłosić się do psychologa w swojej okolicy, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza