Jak sobie poradzić ze swoimi emocjami?

Witam. Od jakiegoś czasu nie mogę poradzić sobie ze swoimi emocjami wszystko mnie przytłacza, czasami reaguje płaczem tak po prostu. Dużo krzyczę czasami na domowników wiedzę że coś się dzieje ze mną nie tak tylko nie wiem co czy to chwilowe nie wiem cały czas myślę o wszystkim przytłacza mnie to bardzo

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychologa psychoterapeuty, gdyż pomocna mogłaby się okazać psychoterapia. Niestety na podstawie tak krótkiego opisu nic więcej nie podpowiem i nie jest to trudność na którą można udzielić jednej złotej porady. Psychoterapeuta przeprowadzi z Panią wywiad i pomoże Pani w dotarciu do źródeł tego kryzysu psychicznego. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i tego też Pani życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl