Jak sobie radzić z atakami paniki?

jak sobie radzic z atakami paniki? boje sie isc sama do sklepu czy zostac sama w domu, wydaje mi sie ze zemdleje, mam zawroty głowy

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z psychoterapeutą, gdzie wspólnie wypracujecie skuteczne dla Pani sposoby powrotu do zdrowia. Może Pani skorzystać z pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego lub specjalisty w prywatnym gabinecie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik