Jak sobie radzić z ciągłą złością?

Witam . Od ponad dziecka borykam się z ciągłą złością na osobach bliskich . Poza bliskimi osobami nie miewam takich objawów. Potrafię zlościć się o byle powód, i cały czas jestem poirytowana. Na co dzień jestem radosną osobą. Zawsze irytowalam się na rodziców lecz od kiedy z nimi nie mieszkam przeniosło się to na partnera. Wszystkie sprawy (które mnie denerwują) traktuje taka samą miarą. Zmagam się również z ciągłym strachem nad śmiercią jednego z rodziców (chociaż nic na to nie wskazuje). Jak sobie z tym radzić?

Szanowna Pani,

wskazana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, metoda leczenia i forma pomocy dla Pani.

Pozdrawiam serdecznie