Jak sobie radzić z napadami agresji?

jak sobie radzić z napadami agresji. Wściekam się, nie patrzę na nic ani na nikogo. Biję, krzyczę, rzucam przedmiotami. Połowy zazwyczaj nie pamiętam tego co robiłam. Nie można mnie uspokoić. co mam robić?

Witam, warto porozmawiać dokładnie skąd biorą się napady złości, czym są spowodowane, jak często się powtarzają oraz dokładnie omówić Pani sytuację życiową, z doświadczenia w pracy ze swoimi pacjentami wiem, iż często kiedy dana osoba mówi o napadach agresji ich przyczyna leży po stronie przeżyć, emocji, często z wcześniejszych sytuacji i napięcia. Doradzam wizytę u psychoterapeuty, może Pani odbyć takie spotkanie w ramach NFZ w dowolnej Poradni Zdrowia Psychicznego, bądź odpłatnie prywatnie. Doradzam także wizytę u lekarza POZ i badania pod katem ewentualnych zmian zdrowia fizycznego, np hormonów. Pozdrawiam serdecznie