Kobieta , 19 lat Witam. Moim problemem jest przewlekłe zmęczenie, senność, brak koncentracji i skupienia, problem z pamięcią, z nauką.. Ciągła depresja, brak chęci do czegokolwiek, wynikający z tego, że muszę spac. Mam obfite miesiączki, niska temperaturę ciała, nawet gdy jestem chora nigdy nie mam gorączki, ciagłe osłabienie, ciągle łapie jakieś infekcje, przeziebienia.. Rok temu cierpiałam na anemię, teraz wyniki mam w normie. Proszę o radę, jest to naprawde uciążliwe...
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Witam Panią Serdecznie,

Objawy, o których Pani napisała, utrudniają codzienne funkcjonowanie i trzeba by coś z tym zrobić.
Dobrze, że już sobie Pani poradziła z anemią.

Sugeruję Pani konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu, który Panią pokieruje w kierunku zdiagnozowania i prawdopodobnie skieruje na konsultację psychologiczną.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Anemia – Anemia nie jest dolegliwością, którą można szybko i w banalny sposób wyleczyć. Anemia wymaga profesjonalnego podejścia, a nie łykania tabletek zawierających żelazo na własną rękę. Anemia bowiem stanowi objaw innych chorób, często bardzo poważnych. Depresja – Depresja to zespół zaburzeń psychicznych dotykających nastroju.  Depresja ma kilka grup objawów – obniżenie nastroju, obniżenie tempa działania i myślenia, lęk, a nawet objawy somatyczne. Nie do końca znane są przyczyny powstawania depresji, określa się tylko czynniki, które mogą jej sprzyjać, jak np.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: