Jak sobie radzić z przewlekłym zmęczeniem i sennością?

Witam. Moim problemem jest przewlekłe zmęczenie, senność, brak koncentracji i skupienia, problem z pamięcią, z nauką.. Ciągła depresja, brak chęci do czegokolwiek, wynikający z tego, że muszę spac. Mam obfite miesiączki, niska temperaturę ciała, nawet gdy jestem chora nigdy nie mam gorączki, ciagłe osłabienie, ciągle łapie jakieś infekcje, przeziebienia.. Rok temu cierpiałam na anemię, teraz wyniki mam w normie. Proszę o radę, jest to naprawde uciążliwe...

Witam, rozumiem, że robiła Pan sobie morfologię krwi i jest ona w porządku,
Objawy które Pani opisuje mogę być objawami chronicznego, negatywnego stresu
jednak nie da się tego powiedzieć na odległość.
Radziłbym szybką wizytę u psychoterapeuty.
Pozdrawiam

Witam Panią Serdecznie,

Objawy, o których Pani napisała, utrudniają codzienne funkcjonowanie i trzeba by coś z tym zrobić.
Dobrze, że już sobie Pani poradziła z anemią.

Sugeruję Pani konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu, który Panią pokieruje w kierunku zdiagnozowania i prawdopodobnie skieruje na konsultację psychologiczną.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej