Jak sobie wytłumaczyć, że nie jestem chora na wściekliznę?

Prosze jak mam sobie to wytłumaczyć ze nie jestem chora na wscieklizne... Mam 23 lata choruje na nerwice lękowa i hipochondrie..zakończyła leczenie bo się poprawiło ale choroba znowu wraca wmawiam sobie wszystkie poważne choroby :( teraz przechodzę wscieklizne.. Mój kotek ponad 2 tygodnie temu wrócił lekko zraniony możliwe ze to nawet nie było ugryzienie tylko na dział się na coś.. Przy przemywaniu mu ranki wodą utleniania leciutko mnie ugryzl.. Rana kota szybko się zagoila kot nie ka żadnych objawów wścieklizny.. A ja ? Ja się boje wszystko co podczas ataku się ze mną dzieje kojaze z wscieklizna.. :( Bardzo się boje od 3 dni nie myślę o niczym innym :( kota w najbliższym czasie zaszczepie.. Chce się pozbyć strachu

Dzień Dobry Pani,

Z prezentacji, opisanych przez Panią symptomów, wskazaniem byłoby rozważenie podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej.

Proszę nie czekać, zechcieć pomóc samej sobie i skorzystać z pomocy specjalistycznej.

Z przesłaniem dla pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com