Jak spalić tłuszcz na brzuchu przy diecie redukcyjnej?

Witam, jestem na redukcji, tłuszcz został mi na brzuchu, chciałbym wiedzieć, jak będzie się na nim spalał tłuszcz, czy to będzie wyglądało, że najpierw boczki, górna część i na koniec dolna cz. brzucha?

 Sylwia Ogrodowczyk

Witam, proszę Pana spalanie tkanki tłuszczowej na brzuchu to bardzo indywidualna sprawa. Trudno jest na to pytanie odpowiedzieć, boczki są jednymi z najtrudniej modelujących sie partii ciała, myslę że musi Pan uzbroić się w cierpliwość i konsekwentnie ćwiczyć:)

pozdrawiam!

Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem).

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam,

dietetyk Patrycja Sankowska