Jak spalić tłuszcz z dolnej części brzucha i wyrzeźbić mięsnie w tym miejscu?

Mam 25 lat, 1.62 m wzrostu i 62 kg. 4 lata temu urodziłam syna. W ciąży przytyłam 17 kg. Rok po urodzeniu schudłam do 57 kg, jednak po roku moja waga z powrotem doszła do 62 kg. Prawie codziennie uprawiam sport (rower, brzuszki, ćwiczenia różne) i mam dietę. Myślę, że schudłam juz 1 kg przez tydzień. Nadal będę trzymać dietę i ćwiczyć. Tylko od ciązy pozostała mi oponka na dolnej części brzucha, której nawet przy nie wiadomo jakim wysiłku i diecie, nie chce zejść. Chciałabym też jakoś ujędrnic tę częsć brzucha, ponieważ po ciąży mi lekko zwisa skóra ;/ Bardzo proszę o jakieś rady dotyczące diety i głównie ćwiczeń, które pomogą mi wyrzeźbic dolną partię brzucha. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam!

Dla Pani najważniejsze będzie:
- wypijanie niegazowanej wody mineralnej (co przyśpieszy proces oczyszczania organizmu z toksyn),
- codzienne masaże skóry,
- ciepło-zimne natryski,
- stosowanie preparatów ujędrniających,
- codzienne ćwiczenia fizyczne,
- dbanie o prawidłową masę ciała.

Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pani w serwisie: abccwiczenia.pl.

Przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch to:
• brzuszki proste,
• brzuszki skośne,
• skłony w przód do siadu równoważnego,
• brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
• prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
• unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
• "rowerek",
• zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Z zajęć typu fitness polecałabym:
- energy kick (z dużą ilością energicznych kopnięć i ciosów, w których wykonanie zaangażowane są mięśnie brzucha),
- zajęcia na siłowni,
- piłki (ćwiczenia wykonywane na specjalnych dużych piłkach wprawiających w stan niestabilności, którą trzeba pokonać siłą mięśni),
- postural training (ćwiczenia korygujące wady postawy, mające za zadanie zwiększyć wytrzymałość mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej postawy, także mięśni brzucha),
- fat burner - ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową.

Pozdrawiam