Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak sprawdzić, czy chłopak traktuje mnie poważnie?

Witam od 4miesięcy spotykam się z chłopakiem i chce wiedziec czy mu na mnie zależy?pracuje za granica wiec nasza znajomosc przetrwala 2miesieczne roztanie,piszem do siebie umawiamy sie na randki czasem zadzwoni bo pracuje do wieczora.obydwoje mamy dzieci.zauważylam że wobec mnie jest bardzo ostrożny ponieważ nie chciał podać mi swego adresu w celu wysłania kartki z wakacji to mnie zabolalo i niewiem co o tym myslec?Nie chce spotykac sie tylko dla seksu traktuje go poważnie,czy on mnie też?
ponad rok temu

Depresja a występowanie urojeń

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy występowaniem urojeń a depresją.

Trudno jest odpowiedzieć na takie pytanie, a wręcz nie możliwe. Myślę, że to pytanie powinno być skierowane do Pani chłopaka. to jego odpowiedź będzie najbardziej wiarygodna. Jedyne co mogę Pani zaproponować to szczerą rozmowę z Pani chłopakiem, na temat Wasz i Waszych oczekiwań. Powodzenia

0

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych.

Czy Chłopak traktuje Panią poważnie? Myślę, że jakoś po części Pani sama sobie odpowiedziała, kiedy włączyło się u Pani tzw. "żółte światło". Doradzałabym szczerą, spokojną i otwartą rozmowę z Chłopakiem na temat Waszej dalszej relacji.

Życzę Pani zwyczajnej pomyślności, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy