Jak sprawdzić, czy chłopak traktuje mnie poważnie?

Witam od 4miesięcy spotykam się z chłopakiem i chce wiedziec czy mu na mnie zależy?pracuje za granica wiec nasza znajomosc przetrwala 2miesieczne roztanie,piszem do siebie umawiamy sie na randki czasem zadzwoni bo pracuje do wieczora.obydwoje mamy dzieci.zauważylam że wobec mnie jest bardzo ostrożny ponieważ nie chciał podać mi swego adresu w celu wysłania kartki z wakacji to mnie zabolalo i niewiem co o tym myslec?Nie chce spotykac sie tylko dla seksu traktuje go poważnie,czy on mnie też?
ponad rok temu

Trudno jest odpowiedzieć na takie pytanie, a wręcz nie możliwe. Myślę, że to pytanie powinno być skierowane do Pani chłopaka. to jego odpowiedź będzie najbardziej wiarygodna. Jedyne co mogę Pani zaproponować to szczerą rozmowę z Pani chłopakiem, na temat Wasz i Waszych oczekiwań. Powodzenia

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych.

Czy Chłopak traktuje Panią poważnie?
Myślę, że jakoś po części Pani sama sobie odpowiedziała, kiedy włączyło się u Pani
tzw. "żółte światło".
Doradzałabym szczerą, spokojną i otwartą rozmowę z Chłopakiem na temat Waszej dalszej relacji.

Życzę Pani zwyczajnej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com