Jak sprawdzić czy jestem ojcem dziecka?

Witam Chcialbym sie dowiedziec czy moge zostac ojcem gdy spalem z dziewczyna po 20 sierpnia a ona jest w 21 tyg ciazy i miala nieregularna miesiaczke i mowi mi ze jestem ojcem a ja nie jestem pewnien

Po porodzie należy zrobić badania genetyczne dziecka.Płatne.Poza tym jak pan spał z dziewczyną nie powinno być ciąży .Ciąża jest po stosunku, a nie spaniu pozdrawiam