Jak sprawdzić czy ktoś pali?

witam mam pytanie dotyczące palenia papierosów. Mój chłopak palił i powiedział że rzucił ale ja mu nie wierze i czy można sprawdzić to np jakieś testy badania ? jego ubrania śmierdzą dymem papierosowym ale ma wymówke bo u niego w domu mama pali więc stąd moje pytanie

Witam serdecznie,
Nie znam żadnych testów do wykrycia tego, czy ktoś pali, ktore mogłaby Pani przeprowadzić sama. I proszę się zastanowić, jak to miałoby wyglądać... Pani chłopak jest dorosły, chciałaby Pani go sprawdzać jak małe dziecko? I czy chce Pani żyć w zeiązku, w którym brakuje zaufania? W którym oboje sobie nie wierzycie?
Pozdrawiam
Marta Dziekanowska

Witam. Warto uczciwie porozmawiać o tym bezpośrednio z chłopakiem. Odnoszę wrażenie, że nie ufa pani chłopakowi i sobie, skoro chce pani go kontrolować. Warto porozmawiać o tym problemie z psychoterapeutą. Powodzenia