Jak sprawdzić czy partnerowi na mnie zależy?

witam mam problem z chlopakiem . jesteśmy dwa lata , i chce sprawdzuc czy mu na mnie zalezy , problem trkwi w tym gdzie jak moj chlopak wyjezdza do babci to pisze smsy tak z 2-3h dostaje odp od niego , nie przytula mnie nawet ,nawet nie powie komplementu ze ladnie wyglądam czy coś boli mnie to . najgorsze jest w tym ze to ja prosze sie o spodkania np.gdzie mam wolne , prosze go blagam on wybiera godzine ktora mu pasuje , nie wiem co mam robic caly czas placze bo to mnie boli ,proszę o odpowiedz

Lepiej zachowywać się bardziej powściągliwie, choć to niełatwe...
Cytat: "z miłością jest jak z masłem...
Odrobina chłodu nie zaszkodzi...".
Pozdrawiam Świątecznie. JW

Warto, żeby Pani porozmawiała z partnerem o swoich potrzebach, oczekiwaniach, a także wysłuchała tego, jak on to widzi. Potrzebują Państwo wypracować takie sposoby reagowania w relacji i takie wartości, które będą spełniać potrzeby Was obojga. Rezygnowanie ze swoich potrzeb, ciągłe wycofywanie się i ustępowanie prowadzi do frustracji i cierpienia.
Warto sie także zastanowić, czy oboje Państwo jesteście zmotywowani do utrzymania tej relacji? Czy zaangażowanie i odpowiedzialność za związek leży po obu stronach? Czy jest tak, że tylko to Pani więcej inwestuje w związek?