Jak sprawdzić czy to ciąża pozamaciczna?

spóżnia mi się okres110dni robiłam3testy wszystkie negatywne byłam u gin.w PL.stwierdził,że skoro testy negat.to powinnam zrobić beta hcg i sprawdzić czy to nie ciąża pozamacicza ale następnego dnia leciałam do UK,poszłam tu do gin.i powiedział,że tutaj nie robią takich badań pobrał mi mocz,zrobił test ale negat.Wczoraj poszłam do lakarzabo mam zawroty głowy,nudności,boli mnie podbrzusze mam skurcze bolesne.Dostałam skierowanie na badanie krwi na którym dziś byłam i na cytologie,czekam na wynik

Milena Lubowicz

W Polsce ciążę pozamaciczną diagnozuję się na podstawie poziomu BhCG oraz wyniku usg. Niestety nie wiem jak jest w innych krajach.
Pozdrawiam