Jak sprawdzić czy zaciskam zęby nocą?

Dzien dobry.Jak sprawdzic czy zaciskam zeby nocą?Da się to jakos sprawdzic?Ciagle mam napiete miesnie twarzy i biale bruzdy na policzkach w linii zgryzu.I mam pytanie,czy te slady na policzkach kiedys znikna czy juz zostana bo to blizny nawet gdybym juz nie zaciskala zebow(jesli zaciskam bo tego nie wiem)pozdrawiam

Sam Pan nie sprawdzi , ale jeżeli ma Pan cień podejrzenia to napewno jakiś problem okluzyjny jest , są to jednostki trudne do diagnostyki i rehabilitacji , jeśli jest Pan z Kalisza to proponowałbym skontaktować się z Dr. Michałem Młynarczykiem z Ostrowa.