Jak sprawdzić zawartość kodeiny w organizmie?

w przypadku odurzania się kodeiną ,oprócz własnej obserwacji, lekarz w szpital może to potwierdzić.Gdzie i jak (oprócz obserwacją )można sprawdzić własne podejrzenia?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyznam szczerze iż nigdy nie spotkałem się z tym aby ktoś oznaczał zawartość kodeiny w organizmie. Oczywiście nie jest to nie możliwe. Proszę pamiętać iż każda ilość tego związku wykryta w organizmie nie jest fizjologiczna.