Jak sprawić, aby dziewczyna się zakochała?

mam problem z dziewczyną taki ze ona ma barierę żeby się we mnie zakochać bo po przez poprzednie nie udane małżeństwo ze ona w nim była przez niego oszukana ze cały czas on był o nią zazdrosny ze zerwała ze znajomymi bo on tak chciał ze ona ma się tylko domem zajmować ze nie może mieć znajomych co mam zrobić zeby z niej ta barierę przebić żeby ona nie patrzala na mnie przez nie udane małżeństwo i mnie pokochała Bo to przez przemoc psychologiczną on się tak na niej znęcał co mam zronic

Witam,

Doświadczenia jakie Pan opisuje mogą mocno wpłynąć na nastawienie do przyszłego związku. Często budują bardzo dużo obaw i brak zaufania, a co za tym idzie powodują problemy z bliskością. Aby przekonać dziewczynę do siebie musi być Pan cierpliwy. Dużo z nią rozmawiać, spędzać czas, ale też akceptować to, że widocznie ona potrzebuje więcej czasu aby się zaangażować. Niestety nie da to Panu gwarancji, że ona się zakocha, ale na pewno zwiększy Pana szanse. To co warto robić to mówić otwarcie o uczuciu, ale też nie wymuszać na tej drugiej osobie aby od razu czuła to samo.

Życzę powodzenia,

Anna Mochnaczewska

Dzień dobry!

Czy Pana partnerka korzystała/ korzysta z pomocy psychoterapeutycznej po doświadczeniach przemocy w poprzedniej relacji?

Pozdrawiam!