Jak. sprawić, aby narzeczona do mnie wróciła?

Trzy miesiące temu rozstałem się z nażeczoną,ja do tego doprowadziłem ,zraniły ją słowa które przeczytała na jej temat w wiadomości do innej dziewczyny . Jak przeprosić ? Ona twierdzo że nie potrafi wrócić .

Dzień dobry,

Wydaje się, że jedyne, co można Panu doradzić, to spróbować spotkać się z narzeczoną, wyjaśnić swoje postępowanie i przeprosić ją za, jak rozumiem, raniące ją słowa. Poza tym trzeba będzie chyba zdać się na decyzję narzeczonej dotyczącą kontynuacji tego związku.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski www.abovo.bialystok.pl