Jak sprawić, by partnerka miała orgazm pochwowy?

Dzień dobry :) Mam problemy seksualne z partnerką. Ma ona 23 lata. Mianowicie chodzi oto, że nie miewa ona orgazmów. Od czasu do czasu ma orgazm łechtaczkowy - jak to nazywacie, szczerze mówiąc, to przed przeczytaniem waszej strony nie wiedziałem, że jest orgazm łechtaczkowy i pochwowy. Podczas pozycji na jeźdźca, gdy ocierają się nasze łona i ona mocno się skupi. Widzę, że seks przestał sprawiać jej przyjemność. Jesteśmy ze sobą od ponad roku. Kłócimy się przez to. Ona mówi, że wszystko jest ok, a jak ja dociekam to mówi, że może ja za słabo się staram. Mówi mi już, że seks dla niej może nie istnieć i że robi to wszystko dla mnie, żebym przynajmniej ja miał przyjemność. Wiem, ze seks jest ważną rzeczą w szczęśliwym związku. Niby nic się nie dzieje i wszystko gra, ale widzę po jej zachowaniu, że odkłada mnie na dalszą pozycję. Mówię już sobie, że mam za 'małego', a jej, że kiedyś trafi na odpowiedniego faceta, z którym będzie szczęśliwa w łóżku. Nie wiem, co mam robić, jak doprowadzić jej ciało do drżenia i orgazmu. Nigdy nie miała orgazmu pochwowego. Co mam robić, by  tego dokonać?

Witam serdecznie!
Problem u Państwa niestety jest wspólny, brak satysfakcji ma wpływ zarówno na Pana jak i na Partnerkę. Aby współżycie sprawiało przyjemność obu stroną konieczne jest w pierwszej kolejności poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Jeżeli chodzi o współżycie to nie ma jednej złotej zasady jak ma wyglądać zbliżenie, aby sprawiało przyjemność obojgu Partnerom. Każdy z nas jest inny, jedne pieszczoty sprawiają ogromną przyjemność jednej osobie, podczas dla kogoś innego mogą być wręcz nieprzyjemne. Każdy z nas ma również różne dni, co wynika zarówno z przebiegu dnia, naszego samopoczucia, otoczenia- wówczas również potrzeby seksualne są różne. Rozwiązaniem problemu powinna być rozmowa, nauka poznawania siebie wzajemnie, proszę spróbować porozmawiać ze swoją Partnerką co sprawia jej przyjemność, co ją podnieca, proszę również powiedzieć o Pana odczuciach, że nie zawsze czuje się Pan zadowolony, że to Pana martwi. Warto również urozmaicać swoje zabawy erotyczne, ale to Państwo sami muszą się zastanowić co sprawia Wam przyjemność. Jeżeli chodzi o rozmiar penisa, to jego wielkość ma znacznie mniejsze znaczenie niż technika seksualna. Jeżeli jednak nie uporają się Państwo sami z problemem warto rozważyć wizytę u specjalisty i wybrać się do seksuologa, udane życie seksualne jest bowiem ważnym elementem naszego życia.
Pozdrawiam