Jak sprawić, żeby żona kochała się ze mną częściej?

Jak sprawić żeby zona kochała się zemną częściej ,bo kiedyś robiliśmy to częściej teraz wogule,musze się prosić i tak nic ztego co jest grane niepodniecam już zony??,amoze już mnie iekocha

Dzień Dobry Panu,

Odpowiadając na Pana pytanie..., mam mało danych i nie jest łatwo udzielić Panu praktycznej odpowiedzi: "Jak sprawić żeby zona kochała się zemną częściej" ze względu na wielowątkowość?

Faktycznie, opisana przez Pana sytuacja, może być wyzwaniem dla Pana i Pana Małżonki.
Jestem w stanie zrozumieć, jak może się Pani czuć (tak, jak mogę) i że może to być trudność, by taką sytuację zaakceptować.

Z drugiej (jednak) strony, dostrzegam w Panu chęć i otwartość rozwiązania trudności.
Wspomniana niechęć Małżonki do seksu (z Pana relacji) może wynikać z obniżonego nastroju, zmęczenia, być może na zbyt mocnym "sfokusowaniu się" (tylko!) na seksie?

Z trzeciej strony, mam pytanie: Czy rozmawiał pan na ten temat z Żoną, komunikując delikatnie jak ważne jest dla Pana częstsze pożycie seksualne?

Być może Pana Żona nawet nie wie, jak ta sfera jest dla Pana istotna?
Być może skupił się Pan (konkretnie!) na seksie, a seks jest aktem tylko miłości fizycznej...

A jak wygląda u Państwa życie erotyczne?
Bo życie erotyczne, to przytulanie, głaskanie, dotykanie, uważność, delikatność, obecność, radość, spontaniczność oraz zabawa w byciu we dwoje oraz skupianie się przede wszystkim na doznaniach płynących z ciała.
Taka bliskość/intymność erotyczna wzmacnia i pielęgnuje związek małżeński, co wpływa na lepsze samopoczucie i pogłębia relacje uczuciowe.
I jako efekt uboczny takiej radosnej bliskości, często pojawia się apetyt na seks...

Zachęcałabym Pana do zastanowienia się, czy spełnia i odpowiada Pan na potrzeby/pragnienia Żony i czy Żona wyraża i odpowiada na Pana potrzeby, czy jest to wzajemne?

Zachęcałabym Pana (do rozważenia) podjęcie terapii małżeńskiej, byście Państwo nabyli umiejętność komunikacji oraz umiejętność wyrażania pragnień i odpowiadania na te pragnienia.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Państwa Tego, Co jest Państwu najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605