Jak sprostać wymaganiom takiego mężczyzny?

Witam poznałam faceta , jest o 23 lata starszy i odnoszę wrażenie że bardzo porywczy jeśli chodzi o sferę intymną jak sprostać wymaganiom takiego faceta.

Dzień dobry,

W swoim poście zawarła Pani zbyt mało informacji, aby można byłoby rzetelnie odnieść się do zadanego pytania. Trudno też przypuszczać, co oznacza określenie "bardzo porywczy jeśli chodzi o sferę intymną" - jak rozumiem, chodzi o to, że rzeczony "facet" jest dominujący, zaborczy albo stosuje przemoc w seksie. Jeśli tak jest, warto zastanowić się, czy i dlaczego miałaby Pani "sprostać jego wymaganiom".

Przyjmuje się, że w sferze seksualnej dopuszczalne jest właściwie wszystko, co odpowiada obojgu partnerów - o ile nie stanowi to przestępstwa kryminalnego. Mówiąc inaczej - w przypadku "porywczego" partnera idealnym dla niego obiektem byłaby partnerka/partner uległy i akceptujący tę "porywczość". Pisząc "akceptujący", mam na myśli nie osobę, która chce "sprostać wymaganiom" (czyli do tych wymagań się zmuszać), ale osobę, która z własnej uległości czerpie satysfakcję (nie tylko seksualną).

Jak można zrozumieć z Pani postu, raczej nie jest Pani "naturalnie uległa", o czym może chociażby świadczyć fakt zadania przez Panią pytania. Z powyższego powodu, sugerowałbym rozważenie nawiązywania związku z "porywczym" partnerem, porywczość ta bowiem łatwo może przeniknąć ze sfery seksu do całościowej relacji - co skończyć się może po prostu stosowaniem przemocy wobec Pani.

Pozdrawiam, życząc dużo rozsądku i rozwagi

Maciej Rutkowski
https://abovo.bialystok.pl/