Jak stosować Ciclolack?

Maluję paznokcie Ciclolackiem. Czy przy kontynuowaniu leczenia (drugie i dalsze opakowania) ponawiam cały cykl, czy lakieruję już tylko 1 raz w tygodniu?

Lek. Michał Lenard

W 1. miesiącu leczenia należy stosować lek co 2. dzień. W 2. miesiącu leczenia co najmniej 2 razy na tydzień. Od 3. miesiąca należy stosować lek 1 raz na tydzień. Pozdrawiam!