Jak stosować dietę na wakacjach?

Czy można przytyć od dwuch tygodni przerwy? No więc od początku wakacji jestem na diecie. Moim celem jest zrzucenie 5 kg i schudłam już 3, ale za dwa dni wyjeżdżamy na dwa tygodnie do albani, i chociaż na śniadanie będzie szwedzki stół to na obiady i kolacje nie będę miała wpływu. Postaram się jeść oczywiście jak najlepiej i dalej będę ćwiczyć. Chciałabym tylko wiedzieć czy bardzo przytyję. Nie chciałabym zaprzepaścić tego miesiąca pracy. O i dodatkowo podczas diety miałam tylko dwie wpadki z lodami i jeden z treningiem.

Witam,
jeżeli zachowa Pani zdrowy rozsądek podczas wakacji to nawet jak po powrocie waga będzie nieco wyższa to szybko Pani to zgubi, wracając do swojej diety. Ważne aby szybko wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych. Proszę się nie przejmować, nie objadać a wszystko będzie dobrze. Udanych wakacji :)
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk