Jak stosować Duomox przy infekcji?

Witam w czwartek byłam u lekarza ,gardło czerwone podrażnione dostałam spray bolały mnie zatoki i głowa na to dostałam sudafed,lekarza kazał wrócić jak by objawy się nasiliły.Dzis ból głowy ogromny i przy płukaniu zatok wychodzi żółto zielony katar,do lekarza mogę iść dopiero we wtorek w domu mam duomox 1g tylko zastanawiam się jak go brać 2 czy 3 razy dziennie,ważę 50 kg .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecic odpowiednie postepowanie