Jak stosować Effectin?

Dzień dobry, przez kilka miesięcy stosowałam Effectin ER 150 w leczeniu depresji, odstawilam go kilka miesięcy temu. Niestety depresja powróciła i jako że został mi jeszcze zapas, postanowiłam wrócić do dawki 150. Już pierwszego dnia wystąpiły u mnie uderzenia gorąca, ból w mostku, ścisk jelit i brucha, bezsenność. Nie wiem czy mogę stosowac dalej ten lek, a te objawy przejdą po jakimś czasie? Czy muszę go odstawić lub zmniejszyć dawkę do 75 mg (tak jak przez pierwszy tydzień gdy zaczęłam go zażywać?

Leki tego rodzaju powinno się przyjmować tylko po konsultacji ze specjalistą. Z tego powodu należałoby pójść do specjalisty, powiedzieć o swoich dolegliwościach i dopiero po uzgodnieniu z nim zastosować, być może, ten sam Effectin. Trzeba jeszcze sprawdzić datę ważności.