Jak stosować globulki dopochwowe przy miesiączce?

Witam, od 2 dni przyjmuje globulki dopochwowe, tabletki oraz masc na grzybice pochwy. Niespodziewanie pojawil sie okres, a mam przed soba jeszcze jedna noc stosowania globulek i masci. I teraz pytanie czy zaaplikowac leki, poczekac i dopiero po okresie czy poczekac do konca i przekonac sie bo moze obiawy same przejda? (Mowie o masci i globulkach)

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jakie dokładnie preparaty gdyż większość z nich nie stosuje się w czasie krwawienia miesiączkowego. jeżeli krwawienie jest niespodziewane to wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.