Jak stosować Izotek?

Witam przyjmuję izotek pani doktor na pierwszej wizycie przepisała mi 20mg dzienie przez 60 dni na kolejnej wizycie na której byłem dzisiaj znowu dostałem 60 tabletek po 20mg dzienie bo ona twierdzi że już nie trzeba przyjmować izoteku tak jak kiedyś czyli 120-150mg na kg mc czy to prawda i leczenie też jest skuteczne nie przyjmując takiej dawki łącznej z góry dziękuje za odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Faktycznie w charakterystyce produktu leczniczego opisywane jest, ze przekroczenie tej dawki w cyklu terapii nie powoduje korzyści. Sugeruję stosować sie do zaleceń lakarza prowadzącego, ponieważ w terapii istotna jest ocena kliniczna i doświadczenie.