Jak stosować lek Depresolet?

Proszę o informację, jak zażywać lek Deprexolet. Zapisano mi to jako środek nasenny. Nie sądzę abym miała to brać codziennie, ale mogę się mylić, więc proszę o konkretną informację, jak to zażywać.

Michał Springer

Witam. Celem ustalenia dawkowania leku proponuję skonsultować się z lekarzem, który to leczenie zalecił. Nie chciałbym ingerować w decyzje terapeutyczne innego lekarza. Pozdrawiam.