Jak stosować lek Emanera?

Witam serdecznie dzisiaj otrzymałam lek Emanera 20mg dawkowanie mam 2 razy dziennie lecz nie pamiętam czy rano i wieczorem , czy rano i popołudniu. Czy powinnam brać przed posiłkiem czy po posiłku. Z góry za odpowiedzi bardzo dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Sposób przyjmowania i dawkowanie ustala się indywidualnie w zależności od choroby podstawowej (np. w chorobie refluksowej przełyku jest to jedna dawka przyjmowana na czczo rano). Sugeruję udać się do swojego lekarza prowadzącego i dokładnie omówić dawkowanie.