Jak stosować lek Mysimba?

Witam, Czy lek na obniżenie łaknienia i napadowego jedzenia MYSIMBA moge stosowac z Fluoxetyną dawka 20mg dziennie? Czy jedno wyklucza drugie lub zmiany dawek?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno się łączyć tych dwóch leków. Mogą one nasilać swoje działania niepożądane. Bez wiedzy lekarza prowadzącego, który przepisuje Pani Fluoxetynę, proszę nie przyjmować leku Mysimba.