Jak stosować lek na padaczkę i lek antydepresyjny?

Lekarz psychiatra jako doraźny lek zapisał mi Spamilan 5mg. Na codzień biorę Axyven 150mg. Jestem chory na padaczkę (na lekach) a ta wg ulotki jest przeciwskazaniem do brania Spamilanu.. Czy zatem w sytuacjach "podbramkowych" brać Spamilan czy nie?

Lek. Paweł Szadkowski

Musi pan z tym pytaniem zwrócić się do pana lekarza prowadzącego, ponieważ konieczna jest dokładna informacja o przyjmowanych lekach i pana stanie klinicznym.