Jak stosować leki Clotrimazolum na grzybicę?

Witam, Byłam dziś u ginekologa stwierdził u mnie grzybice - zapisał clotrimazolum w globulkach dopochwowo. Okazało się że zapisał mi dwa opakowania po 6 globulek. Na kartce nie zapisał mi czy brać je dwa razy dziennie czy raz dziennie przez 12 dni. Dodatkowo zapisał mi Cipronex (500mg) 2x1 przez 10 dni oraz Trioxal 1x2 przez 3 dni. Proszę o poradę.

Niestety nie wiem jakie było planowane leczenie przez lekarza.
Wg dawkowania producenta leku - Zwykle 100 mg (1 globulka) 2 ×/d przez 3 dni lub 100 mg 1 ×/d przez 6–7 dni, najlepiej na noc