Jak stosować leki przy H.Pylori u 24-latki?

Witam, na zakażenie baterią h. Pylori lekarz przepisał mi: IPP40 mg 2x1 Metronidazol 250 mg 3x2 Ulcamed 120mg 4x1 Tetracyclinum 250mg 4x2 Kuracja na 2 tygodnie. Aptekarka dołożyła mi probiotyk Multi Flora. Proszę o pomoc bo nie wiem dokładnie co można z czym łączyć i czy można brać tabletki na pusty żołądek?

Lek. Michał Lenard

Wszystkie przepisane przez lekarza leki można ze sobą łączyć. Pierwszą tabletkę IPP w ciągu dnia należy zażyć ok. 30 min. przed śniadaniem. Jeśli chodzi o pozostałe leki, to posiłki nie mają większego znaczenia. Pozdrawiam!