Jak stosować leki przy nadczynności tarczycy?

Dzień dobry, miesiąc temu zdiagnozowano u mnie nadczynność tarczycy - bardzo niskie TSH i podwyższone hormony FT3 i FT4. Przyjmuję Thyryzol - obecnie 20g/doba. Po miesiącu zrobiłem badania kontrolne hormonów: TSH 0,003, FT4 0,95 ng/dl, FT3 2,32 pg/ml, Anty-TPO 122,69 IU/ml, TRAb <0,80 IU/1. TSH jest jeszcze niższe niż na początku leczenia, ale hormony FT3 i FT4 wróciły do normy. Niepokoi mnie wynik Anty-TPO, a wizytę kontrolną u endokrynologa mam za ponad miesiąc, czy powinienem zmniejszyć dawkowanie Thyryzolu?

Celem modyfikacji leczenia należy odbyć wizytę u lekarza prowadzącego, jeśli to niemożliwe - można iść do swojego lekarza rodzinnego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.