Jak stosować Macromax?

Witam, został mi przepisany antybiotyk Macromax 500mg. Lekarz kazał mi go zażywać przez 6 dni, ale w ulotce podane jest aby stosować go maks 3dni. Jak to jest?

Lek. Paweł Szadkowski

Rzeczywiście zazwyczaj lek ten stosuje się przez 3 dni. Ale nie wiem niestety z jakiego powodu lekarz przepisał ten antybiotyk, jakie były Pani objawy.