Jak stosować maść Golden eye 1 sanofi aventis?

Witam czy ta maść mam stosować do zewnątrz oka czy zewnątrz oka dziekuje

Jest to maść do oczu.
Ok 1-centymetrowy wałeczek umieszczamy w worku spójówkowym i przy zamkniętych oczach delikatnie można masować powieke.
To jest standardowy schemat, jednak lekarz mógł zalecić inny sposób użycia i najlepiej jest stosować to według wskazań.