Jak stosować Metoclopramidum polpharma?

Metoclopramidum polpharma. Witam, dostałam ten lek na grypę żołądkową i wymioty, ale choruję też na refluks i tak mi było po nim dobrze, że zamiast 5 dni tak jak było na ulotce napisane biorę go już 15 dzień po jednej tabletce i właśnie postanowiłam odstawić, bo naczytałam się o skutkach ubocznych. Czuję się dobrze, w ogóle skutków ubocznych nie mam więc proszę o otuchę. Czy mi nic nie będzie? Wiem, że jestem trochę niepoważna, że tyle to brałam, naczytałam się o tych dystoniach i panikuję :(

Jeśli pojawia się objawy neurologiczne, należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza.
Skutki uboczne dotykają najczęściej osób starszych, z grupy ryzyka, czyli u takich, u których występują choroby neurologiczne.