Jak stosować pastę wybielającą i żel Tooth Mouse?

Witam . Byłem ostatnio u dentysty zalecił mi używanie pasty wybierającej raz w tygodniu . I do tego potem używać tooth mouse lub Elmex żel . Niestety zapomniałem jak tego używać czy trzeba do tego nowej szczoteczki ile czasu po umyciu pasta wybielająca użyć żelów . Proszę o prośbę .

GC Tooth Mousse stosuje się miejscowo na zagrożone powierzchnie. Najpierw należy oczyścić zęby. Następnie rozsmarować czystym palcem lub wacikiem niewielką ilość produktu na powierzchniach zębów i pozostawić go na trzy do pięciu minut. Nie spłukiwać. Nie jeść i nie pić przez 30 minut po aplikacji. GC Tooth Mousse można również stosować na noc zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.