Jak stosować plastry Evra?

Proszę pilnie o odpowiedź. Od ponad roku stosuje plastry evra zawsze o tej samej porze zmieniam i pamiętam o nich. W czwartek nakleilam trzeci plaster a dziś tzn niedziela chyba dostałam okres, co to znaczy? Co mam zrobić teraz? Mieć ten plaster cały czas czy odkleic co powinnam zrobić z dalszymi plastrami??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienie może mieć wiele przyczyn. Może być to wynik zmiany klimatu, stresu, zmiany diety jak i wynik schorzeń narządów rodnych itd. Póki co proszę kontynuować stosowane plastry. Sugeruję jednak konsultację ginekologiczną.