Jak stosować sól himalajską na odchudzanie?

Dzień dobry. Jak pić sól himalajską z wodą aby działa pozytywnie na organizm i wspomagała odchudzanie? Dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry. Sól nie wspomaga odchudzania. Sól himalajska jest nieoczyszczona przemysłowo, w związku z tym zawiera wiele cennych minerałów korzystnie wpływających na nasz organizm. Nie ma to jednak związku z utratą masy ciała. A używać należy zamiast soli kuchennej i w taki sam sposób. Pozdrawiam.