Jak stosować tabletki antykoncepcyjne 21+7?

Witam. Biore tabletki Antykoncepcyjne skladaja się z 21 rozowych tabletek i 7 białych. Pierwsza rozowa tabletke musze zazyc pierwszego dnia miesiączki.. Pod koniec opakowania sa biale tabletki w tym czasie powinnam dostać nastepna miesiaczke tylko ze moja miesiaczka trwa z 2-3 ty. Kiedy konczy mi się miesiaczka to za tydzień biore biale tabletki gdyż powinnam dostać już nastepna .. co to ma znaczyc> Biore tabletki już 6 misiecy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli krwawienie z odstawienia w trakcie przyjmowania antykoncepcji trwa tak długo jest to powód do zastanowienia się nad zmianą preparatu. Proponuję zgłosić się do swojego ginekologa.