Jak stosować tabletki Belara?

Co Pan mysli o leku Belara? Dostałam go dzis od mojej ginekolog, poniewaz mialam nieregularne miesiaczki, pecharzyki na jajnikach( lecze sie juz 8 lat)przez 3 miesiace bralam OC35, potem Sindi skonczylam je brac i czekam na miesiaczke bez tabletek. ginekolog powiedziała ze jak nie dostane mniej wiecej tak jak dostawałam to poczekac mam 2 tygodnie i mam zaczac brać Belara. I moje pytanie czy jak w trakcie brania dostane miesiaczke to mam kontunułowac zażywanie tabletek czy przerwac?

Witam,
w trakcie przyjmowania leku nie dostanie Pani miesiączki, co najwyżej może pojawić się plamienie.
Należy kontynuować przyjmowanie rozpoczętego blistra Belary przez 21 dni, potem 7 dni przerwy, w których powinno się pojawić krwawienie.
Pozdrawiam!