Jak stosować tabletki Rigevidon, aby przesunąć okres?

Witam. Posiadam lek rigevidon, dzisiaj dostałam okres a chciałabym w przyszłym miesiącu dostać o tydzień później. Jak i kiedy zacząć go stosować. Dziękuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli dostała Pani okresu i chce, aby tabletki były skuteczne należy zacząć je przyjmować. Okres można jedynie opóźnić nie robiąc przerwy między opakowaniami, jednak wtedy okres opóźni się o 2 tygodnie.
Pozdrawiam