Jak stosować Unidox?

Lekarz przepisał mi lek Unidox (doksycylina). Jest to lek fotouczulający. Czy po całym dniu na słońcu mogę wieczorem zacząć brac ten lek czy odczekać jakiś czas? Jakie objawy mogą wystąpić podczas opalania sie i brania leku jednocześnie?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy że został przepisany powyższy lek? w czasie leczenia nie należy przebywać na słońcu, proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie aby ew zmodyfikować leczenie.