Jak stracić zbędne centymetry w udach?

Witam, mam 20 lat, 53 kg i 164 cm wzrostu ... i chcę zacząć ćwiczyć by schudnąć i stracić zbędne centymetry w szczególności - w udach, pośladkach i łydkach. Czy gdy zacznę robić ćwiczenia na nogi i np treningi E.Chodakowskiej to mogę zamiast ich stracić to przybrać gdyż nastąpi przyrost mięśni? Może przydałaby się dodatkowo jakaś dieta?

Witaj,
z parametrów które przedstawiasz wynika że absolutnie nie masz nadwagi. Do pełnej diagnozy przydałby analiza składu ciała, która wykazałaby zawartość tkanki tłuszczowej. Prawdą natomiast jest że dzięki ćwiczeniom stymulującym budowę masy mięśniowej możesz uzyskać kilka cm w obwodzie ud- warto poradzić się trenera personalnego w kwestii optymalnego planu treningowego.

Pozdrawiam
jarnuszewska.dobrydietetyk.pl

Dzień dobry.
Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.
Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska