Jak stworzyć relację damsko-męską?

Jeśli ktoś powiedział że odezwie się za pół roku bo teraz nie ma czasu ,są święta itd i się nie odzywa przez ten czas czy odezwie sie za pół roku? jest sens czekać? Czy powiedział tak tylko na odwal się? :( Cholera mi zależy na nim a on takie coś.. a potem jakby coś się chciał spotkać i co? jak rozmawiać że wszystko ok? super że jesteś?? Może on tak testuje czy będe wierna te pół roku a najgorsze że poznałam kogoś przez internet i nie wiem co robić bo myśle o nim a też nie chce ranić dwóch osób

Dzień dobry, proszę zadać sobie pytanie czy to jest w porządku kazać na siebie czekać? Pytanie nie czy o to prosił , czy po prostu powiedział że się odezwie . Myśle że każdy powinien liczyć się z tym, że kiedy regularnie nie dbamy o relacje to jest duże ryzyko że ją straci. Warto dbać o siebie i myśleć w takich sytuacjach o sobie i swoich uczuciach.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym, by skupić się na sobie i podążać za tym...
Z tego, co Pani napisała..., Jemu na relacji z Panią nie zależy.

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonujących wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witaj, czy wyobrażasz sobie sytuacje odwrotną? Każesz człowiekowi, na którym Tobie zależy czekać na siebie pół roku booo .. masz różne zajęcia, są święta itd.? I przez ten cały czas nie odzywasz się do tej ukochanej osoby booo...hmm w sumie nie wiadomo dlaczego ale nie odzywasz się. Postaw się w tej sytuacji- czy naprawdę za tym posunięciem idą jakiekolwiek głębsze uczucia? Pomyśl sobie na spokojnie co jest w tej chwili dla Ciebie najlepsze, czego tak szczerze dla siebie chcesz. Pół roku to dużo czasu, nie daj sobie z niego odebrać ani jednej pięknej chwili, żyj tak żebyś nie miała poczucia ani jednego straconego dnia na czekanie, jeśli nie jesteś przekonana że naprawdę warto.
Pozdrawiam i życzę cudownie spędzonego życia. Monika
www.psycholog.mail.pl