Jak stymulować partnera przed seksem?

Moj facet przed stosunkiem proferuje stymulscje reczna jaki jest powod takiego zachowania .Dziekuje za diagnoze .

Sądzę, że najprostszą odpowiedzią będzie to, że taka stymulacja podnieca Pani partnera. Prawdopodobnie w ten sposób łatwiej Mu uzyskać podniecenie, a także - być może - wzwód. O dokładny powód należałoby spytać Pani mężczyznę. Warto wspomnieć, że o ile partner jest zdolny do odbycia stosunku seksualnego, to nie ma podstaw do szukania w takim zachowaniu problemów. Każda osoba ma swój ulubiony zestaw zachowań seksualnych. Pani partner najwidoczniej czuje się przy Pani swobodnie, skoro jasno wyraża swoje pragnienia. Nie pisze Pani tego w swoim pytaniu, ale odnoszę wrażenie, że nie podoba się Pani to, że partner lubi taką właśnie stymulację jako część gry wstępnej. Bardziej więc można się zastanowić, dlaczego (jeśli tak jest) Pani to nie odpowiada. Z seksuologicznego punktu widzenia nie widzę w tym nic złego. Dodam także, że współżycie najlepiej układa się wtedy, kiedy obie strony są zadowolone z tego, co dzieje się między nimi w łóżku (lub poza nim). Jeśli zaś miałbym odpowiedzieć na pytanie: "Jak stymulować faceta przed seksem" to powiedziałbym, że najlepiej zapytać go o jego potrzeby, a potem rozważyć, co z tego "zestawu" zgodziłaby się Pani wprowadzić do wspólnej gry seksualnej. Najważniejsze to czerpać radość z seksu! Pozdrawiam serdecznie!