Jak suplementować paznokcie przy niedoczynności tarczycy?

Witam jakie minerały pierwiastki są potrzebne by paznokcie się wzmocnił i szybciej rosły . Lub jakieś dobre tabletki które polecacie. Mi wolno strasznie wolno rosną paznokcie nawet ich pomalować nie moge;( ale tabletki jakieś skuteczne na wzrost paznokci ale żeby m mogła je brać przy niedoczynności tarczycy

Dzień dobry,

zamiast stosować suplementy, które jak widać nie zawsze muszą działać - proszę się skontaktować z dietetykiem, który tak zbilansuje dietę, aby nie powstawały niedobory żywieniowe,

Pozdrawiam
Joanna Wardenga