Jak szybko działa Zentel?

Chciałabym się dowiedzieć, jak szybko działa Zentel. Wczoraj wieczorem przyjęłam dawkę 400mg na owsicę. Dziś wieczorem nie ma żadnej poprawy. owsiki z pewnością są wciąż żywe. Kiedy mogę uznać, że lek nie zadziałał?

Szanowna Pani, efekt powinien być widoczny po kilku dniach, jeśli nie będzie poprawy to leczenie można powtórzyć po ok 3 tygodniach